niedziela, 21 kwietnia 2013

Blogger meeting

20 kwietnia miałyśmy okazję uczestniczyć w kolejnym spotkaniu blogerek w Rzeszowie. Tym razem wybrałyśmy się do restauracji "Grzesznicy". Jak zwykle miło spędziłyśmy czas i już czekamy na kolejne tego typu spotkania. Dziękujemy też za kosmetyczne upominki :)



 W tym samym dniu brałyśmy też udział w sesji zdjęciowej, o czym opowiemy w następnym poście :)
Zwiastun:


xo, EM.

piątek, 12 kwietnia 2013

chequer

Szachownica obok black&white jest moim ulubionym trendem sezonu. Wygodnym więc połączeniem jest deseń szachownicy w tradycyjnych barwach, chociaż nie zaprzeczam, że niektóre inne zestawienia kolorystyczne wyglądają czasami ciekawie. Total black&white look wygląda świetnie, zwłaszcza tej Wiosny, kiedy jest jeszcze bardziej pożądany, jednak ja - zauroczona pierwszymi promieniami Słońca, połączyłam pudełkową bluzkę we wspomnianym wcześniej nieśmiertelnym duecie kolorystycznym, z trenczem w pomarańczowym i zdecydowanie najbardziej energetycznym kolorze odzieży wierzchniej w mojej szafie. Jeden mocniejszy akcent kolorystyczny prawie zawsze wystarcza (przynajmniej mi :D), dlatego reszta pozostała w czerni. Ogólnie rzecz biorąc nie jestem typem włóczykija i raczej rzadko chodzę na spacery, jednak w taką pogodę wyjście do parku było naturalne :)

płaszcz i torebka Zara, spódnica New Yorker, bluzka i szpilki no name


xo, M.

sobota, 6 kwietnia 2013

black leather and red lips

Dziś mam na sobie zestaw, który w pełni odzwierciedla mój styl. Skórzana ramoneska była od dawna punktem pierwszym na mojej liście MUST HAVE. Połączyłam ją ze spodniami w paski i crochetowym swetrem. Oprócz złotego łańcucha kolejnym mocniejszym akcentem są czerwone usta (do których szczerze mówiąc nie byłam przekonana ale efekt końcowy mnie bardzo zadowolił).

ramoneska: zara
spodnie: pull&bear
sweter: vintage
buty i torebka: stradivarius
czapka: allegro
E.

poniedziałek, 1 kwietnia 2013

Easter

Nie mogę uwierzyć, że już kwiecień! Wesołych Świąt i jak najwięcej upragnionego przez wszystkich słońca :)
Jednym z moich ulubionych trendów wiosennych jest nieśmiertelny black&white na który zdecydowałam się w pierwszy dzień świąt. Jestem wielką fanką koszuli mgiełek, niestety długo nie mogłam znaleźć odpowiedniego fasonu w kolorze białym. Większość tego typu koszul jest przede wszystkim bardzo prześwitujących, a tego za wszelką cenę chciałam uniknąć - niestety mgiełka z przebijającym podkoszulkiem, a tym bardziej biustonoszem nie wygląda zbyt estetycznie, zwłaszcza gdy są w podobnych kolorach. Zakładając swoją koszulę na szczęście nie mam takiego problemu, dlatego decyzja o jej zakupie była natychmiastowa. Dzisiaj biel zamieniłam na karmel, pozostawiając "dół" w czerni :)

koszula Mango, spodnie i torebka Zara, buty no name, zegarek Guess
sweter Mohito, spódnica New Yorker, torebka i buty Zara, naszyjnik allegro

xo, M.

wtorek, 26 marca 2013

I said... brrrr it's cold in here

Nie pamiętam kiedy ostatnio Zima trwała tak długo jak w tym roku. Ciepłe okrycia wierzchnie siłą rzeczy MUSZĄ nam towarzyszyć już dobre pół roku i (poza kilkudniową Wiosną) wcale nie zanosi się na poprawę. Żeby choć trochę ocieplić klimat (przynajmniej na blogu :D) kolejny zestaw z parką w roli głównej, na który mogłam sobie pozwolić (choć dzisiaj trudno w to uwierzyć :D) całkiem niedawno. Poza tym - częsty ostatnio element niejednego zestawu - t-shirt z nadrukiem, których jestem zwolenniczką, zwłaszcza gdy są w wersji black&white. 
Tymczasem..
Say hello to Spring neverending Winter..

parka i jeansy Pull&Bear, bluzka Mango, torebka Zara, buty no name
xo, M.

piątek, 15 marca 2013

berry smooth lips

Rzadko decyduję się na mocny kolor na ustach, do tej pory wybór padał najczęściej na czerwony lub bordowy, ale ostatnio zakochałam się w jagodowo - fioletowych odcieniach na ustach. Szybko zdecydowałam się na intensywny odcień berry smooth z Avonu i jak dla mnie to strzał w dziesiątkę. Kolor nie jest zbyt ciemny ani zbyt jasny, dokładnie taki, jakiego szukałam. Drugim mocniejszym akcentem kolorystycznym stroju jest kapelusz, który służy mi już jakiś czas i jak zawsze dobrałam do niego czarną bazę w postaci kurtki, topu, spodenek, rajstop i butów. Futerko okazało się niezbędne, bo nie wyobrażam sobie na razie wyjść z domu w samej skórce :D Przy okazji - piękną mamy Zimę tej Wiosny! Aż trudno uwierzyć, że jeszcze kilka dni temu, kiedy były robione te zdjęcia na ulicy było mnóstwo osób w wiosennych trenczach i czółenkach. Mimo wszystko, powrót Zimy widać już co najmniej dwa dni, dlatego zaskoczeniem tygodnia był dla mnie wczorajszy widok dziewczyny w balerinach(!) przy śniegu po kostki :o Długo mogłabym jeszcze rozwodzić się na temat pogody (w końcu jako dziecko chciałam zostać pogodynką :D) dlatego lepiej skończę w tym miejscu, przechodząc do zestawu :)


kapelusz HATHAT, futerko i spodenki H&M, kurtka Bershka, top i torebka Zara, rajstopy Gatta, buty Topshop
xo, M.

piątek, 8 marca 2013

striped spring

W dzisiejszej stylizacji mam na sobie cielistą koszulę, która jako najspokojnieszy element stroju wymagała wzmocnienia złotą biżu i co prawda mało odkrywczymi (zwłaszcza ostatnio, kiedy lansuje je niemal każda sieciówka), ale wciąż moimi ukochanymi legginsami w paski. Nie zabrakło też parki ze skórzanymi rękawami, którą w drugiej odsłonie zobaczycie w następnym tygodniu w zestawie M.  Btw, dziś Dzień Kobiet, z tej okazji życzymy wszystkim czytelniczkom wszystkiego naj! Korzystając również z okazji, chciałabym przekazać wyniki losowania bransoletki z ostatniego posta. Otóż wędruje ona do Ann (fashionann159@wp.pl) z która się skontaktujemy. Macie jakieś szczególne plany na dziś? Ja mam randkę z Ryanem Gosslingiem i moim ukochanym filmem "Pamiętnik" , do tego kieliszek wina i kanapa ;D
xo, E.

kurtka: pull&bear
koszula:bershka
legginsy: allegro
torebka, buty: stradivarius
xo, E.