Nie mogę uwierzyć, że już kwiecień! Wesołych Świąt i jak najwięcej upragnionego przez wszystkich słońca :)
Jednym z moich ulubionych trendów wiosennych jest nieśmiertelny
black&white na który zdecydowałam się w pierwszy dzień świąt. Jestem wielką fanką koszuli mgiełek, niestety długo nie mogłam znaleźć odpowiedniego fasonu w kolorze białym. Większość tego typu koszul jest przede wszystkim bardzo prześwitujących, a tego za wszelką cenę chciałam uniknąć - niestety mgiełka z przebijającym podkoszulkiem, a tym bardziej biustonoszem nie wygląda zbyt estetycznie, zwłaszcza gdy są w podobnych kolorach. Zakładając swoją koszulę na szczęście nie mam takiego problemu, dlatego decyzja o jej zakupie była natychmiastowa. Dzisiaj biel zamieniłam na karmel, pozostawiając "dół" w czerni :)
koszula Mango, spodnie i torebka Zara, buty no name, zegarek Guess
sweter Mohito, spódnica New Yorker, torebka i buty Zara, naszyjnik allegro
xo, M.