środa, 4 lipca 2012

It's all starts here...

Blog powstał pod wpływem impulsu, trochę dla zabawy, trochę ze względu na nasze hobby którym niewątpliwie jest moda. Jak na razie plan na bloga to.. brak planu. Czas pokaże co z tego wyniknie :) Nasze życie nie kręci się tylko wokół mody ale jest ona jednym z naszych zainteresowań, a zainteresowania trzeba rozwijać. Od dawna śledzimy poczynania zarówno zagranicznych jak i polskich blogerek. Nasze "typy" się różnią, tak samo jak nasze style.
Edyta: inspiracji szukam w muzyce i na ulicach, ale także wśród modowych blogerek takich jak maff czy patiness. Swoje "typy" odnajduję też w showbiznesie i należą do nich m.in Miley Cyrus, Patrycja Kazadi, Maja Sablewska czy Marina.
Mariola: blogerki - inspiracje to np: Kenza, Marianna, Janni, Dulce Candy, The Blonde Salad, czy Alexa. Przyglądam się też Charlize mystery czy Maff, nie jestem teraz w stanie wymienić wszystkich blogów na które wchodzę. Trudno jednoznacznie określić swój styl. Na pewno nie podążam ślepo za modą, jeśli coś mi się podoba i dobrze się w tym czuję - zakładam to, niezależnie od tego czy to aktualna kolekcja czy nie. W tym roku skończyłam 3 letnie studia dziennikarskie, a od dawna chciałam spróbować pisać o modzie, teraz nadszedł czas próby :)
 * Zdajemy sobie sprawę z zawiści polskich internautów, ale podejmujemy ryzyko :p


E M

2 komentarze:

  1. powodzenia!!! i czekam na pierwszego posta dziewczynki :D

    OdpowiedzUsuń
  2. Będę odwiedzac:)

    OdpowiedzUsuń