Maxi to dla mnie must have kobiecej szafy. Mimo, że nie jestem może największą fanką takich kreacji uważam, że warto mieć chociaż jedną spódnicę lub sukienkę tego typu, bo sprawdza się zarówno w gorące dni z racji tego, że jest przewiewna, jak również wieczorem, chociażby w towarzystwie skórzanej ramoneski. W każdym razie można nosić ją swobodnie w wersji day&night. Jak dla mnie takie uniwersalne elementy garderoby są jak najbardziej na tak :)
Swoją kupiłam w Mango i muszę przyznać, że jestem z niej zadowolona. Nie było mi łatwo znaleźć odpowiedni krój, bo większość z mierzonych przeze mnie spódnic była po lub nawet przed kostki (WTF!) ale w końcu znalazłam taką, do której swobodnie mogę założyć nie tylko baleriny, ale także szpilki.
spódnica Mango,
bluzka, okulary, bransoletki H&M,
torebka Aldo.
xoxo M.
EDIT :
Zostałam otagowana przez
MaybeNowBeauty z http://maybenowbeauty.blogspot.com/ , tag nosi nazwę '7 prawd o mnie', moje zadanie polega więc na wypisaniu ich i otagowaniu kolejnych 10 osób:
1) Uwielbiam czekoladę w niemal każdej postaci i ciastka oreo :D
2) Jestem sentymentalna, aż za bardzo
3) Zdarza mi się płakać z byle powodu
4) Uwielbiam 'Sailor Moon'
5) Moim ulubionym kolorem jest nude i jego odcienie
6) Ulubiona piosenka (w chwili obecnej :D) to 'We Found Love) Rihanny
7) Marzy mi się NYFW
Bloggerki które taguję:
1) Klaudia z http://stopthetimee.blogspot.com/
2) Karolina z http://karolciakarolikarla.blogspot.com/
3) Bibi z http://bibisstyle.blogspot.com/
4) różowa szminka z http://rozowa-szminka.blogspot.com/
5) Milena z http://powerpinkyx.blogspot.com/
6) World of Fashion z http://mycosmeticss.blogspot.com/
7) Klaudia&Ania z http://odysejamodowa.blogspot.com/
8) streetfashionforeveryday z http://streetfashionforeveryday.blogspot.com/
9) Karlajz z http://karo-just-me.blogspot.com/
10) Daria z http://safonaa.blogspot.com/