czwartek, 6 września 2012

sushi fete

Niedawno miałyśmy okazję wybrać się do naszej ulubionej restauracji sushi i postanowiłyśmy dla odmiany dodać troszkę inny wpis. Za każdym razem gdy jesteśmy w Kyoto jemy coś innego, żeby poszerzać swoje smakowe horyzonty w dziedzinie sushi :D Jeśli nigdy nie próbowałyście - najwyższy czas to zmienić :) Zawsze to jakaś ciekawa odmiana, i nowe doświadczenie.
E: bluzka Mohito, spodnie i buty allegro, torebka Zara
M: kurtka Stradivarius, bluzka Atmosphere, spodnie Zara
Na początek : Hoso-maki sake (z łososiem) i Ura-maki sake philadelphia (łosoś, serek Philadelphia, ogórek, szczypiorek) doprawione chrzanem wasabi + herbata jaśminowa

Następnie: Futo-maki sake philadelpia (łosoś, sałata, ogórek, tobiko, serek Philadelphia, oshinko)
Na koniec: zupa Won Ton (z krewetkami i pierożkami)
Naszym faworytem jednogłośnie zostały Ura-maki sake philadelphia, polecamy :)
EM

niedziela, 2 września 2012

I love summer

Pożegnanie lata nie wychodzi mi najlepiej. To moja ulubiona pora roku i staram się ją zatrzymać jak najdłużej, również poprzez stylizacje. W ostatni dzień nad jeziorem ożywiłam delikatną bluzkę neonami. Lubię mocne kolory ale zdecydowanie bardziej w wersji dodatków do stonowanych kolorów, niż jako total look. Wybrałam więc neonowo - różowy biustonosz i kolczyki w tym samym kolorze. Całość poniżej:

spodenki Denim co, bluzka i sandałki nn, torebka Aldo, kolczyki H&M, bransoletka guess.
xoxo M.

poniedziałek, 27 sierpnia 2012

love

bluzka: new look
spodenki: DIY
buty: nn
torebka: zara
pierścionek: atmosphere
kolczyki: dorothy perkins

poniedziałek, 20 sierpnia 2012

Holidays part 3

Maxi to dla mnie must have kobiecej szafy. Mimo, że nie jestem może największą fanką takich kreacji uważam, że warto mieć chociaż jedną spódnicę lub sukienkę tego typu, bo sprawdza się zarówno w gorące dni z racji tego, że jest przewiewna, jak również wieczorem, chociażby w towarzystwie skórzanej ramoneski. W każdym razie można nosić ją swobodnie w wersji day&night. Jak dla mnie takie uniwersalne elementy garderoby są jak najbardziej na tak :)
Swoją kupiłam w Mango i muszę przyznać, że jestem z niej zadowolona. Nie było mi łatwo znaleźć odpowiedni krój, bo większość z mierzonych przeze mnie spódnic była po lub nawet przed kostki (WTF!) ale w końcu znalazłam taką, do której swobodnie mogę założyć nie tylko baleriny, ale także szpilki.
spódnica Mango, bluzka, okulary, bransoletki H&M, torebka Aldo.
xoxo M.
EDIT :
Zostałam otagowana przez MaybeNowBeauty z http://maybenowbeauty.blogspot.com/ , tag nosi nazwę '7 prawd o mnie', moje zadanie polega więc na wypisaniu ich i otagowaniu kolejnych 10 osób:
1) Uwielbiam czekoladę w niemal każdej postaci i ciastka oreo :D
2) Jestem sentymentalna, aż za bardzo
3) Zdarza mi się płakać z byle powodu
4) Uwielbiam 'Sailor Moon'
5) Moim ulubionym kolorem jest nude i jego odcienie
6) Ulubiona piosenka (w chwili obecnej :D) to 'We Found Love) Rihanny
7) Marzy mi się NYFW
Bloggerki które taguję:
1) Klaudia z http://stopthetimee.blogspot.com/
2) Karolina z http://karolciakarolikarla.blogspot.com/
3) Bibi z http://bibisstyle.blogspot.com/
4) różowa szminka z http://rozowa-szminka.blogspot.com/
5) Milena z http://powerpinkyx.blogspot.com/
6) World of Fashion z http://mycosmeticss.blogspot.com/
7) Klaudia&Ania z http://odysejamodowa.blogspot.com/
8) streetfashionforeveryday z  http://streetfashionforeveryday.blogspot.com/
9) Karlajz z http://karo-just-me.blogspot.com/
10) Daria z http://safonaa.blogspot.com/

poniedziałek, 13 sierpnia 2012

Holidays part 2

Dzisiaj kolejny zestaw, który miałam na sobie podczas wyjazdu. Tęsknie za tamtym miejscem, a jeszcze bardziej za pogodą! Na zdjęciach jakieś 32 stopnie, teraz 22? Masakra.
gorset New Look, spodenki i okulary H&M, buty allegro, zegarek Guess.
xo M.

wtorek, 7 sierpnia 2012

Holidays part 1

Zawsze długo się zastanawiam co powinnam zabrać na wakacje. Biorąc pod uwagę zmienność pogody, należy zaopatrzyć się nie tylko w szorty czy letnie gorsety, na szczęście jednak nie spotkały mnie zimne dni i w następnych postach pokażę kilka zestawów, które miałam na sobie będąc nad jeziorem. Zdecydowanie najlepiej sprawdziła się szydełkowa sukienka z H&M. Można ją nosić w wersji day&night, z nieprześwitującą warstwą lub tylko na bikini. Ponieważ tego lata postawiłam na jasne kolory, do wszystkiego pasowała mi moja torebka z Aldo w kolorze kawy z mlekiem. Nieodłącznym elementem jest też oczywiście biżu :) Naszyjnik z imieniem to kolejna inspiracja Carrie Bradshaw :D

Okulary, sukienka, bransoletki H&M, torebka Aldo, zegarek Guess, buty nn

czwartek, 2 sierpnia 2012

cross my heart

Dziś stylizacja typowo rockowa, która składa się z moich ulubionych elementów: ćwieki, krzyże, panterka.
Mix tego zestawienia poniżej. Enjoy!
 kamizelka: allegro
top: nn
spódnica: bershka
buty: deezee
torebka: zara
okulary: h&m
E.